CZYSZCZENIE, IMPREGNACJA I MALOWANIE STRUKTUR

Dlaczego należy czyścić elewację budynku? Na pierwszy plan wysuwa się kwestia estetyki. W końcu czysty budynek wygląda po prostu lepiej niż brudny.

SoftWash to technologia czyszczenia niskociśnieniowego, trzystopniową metodą czyszczenia i zabezpieczenia tynków przed ponownym pojawieniem się zanieczyszczeń. Kiedy rozważa się czyszczenie budynku, zastosowanie unikalnego systemu, który nie wymaga użycia rusztowania, może znacznie ułatwić pracę. Biznes może nadal działać normalnie, minimalizując straty w handlu, maksymalizując potencjał zysków i utrzymując „normalne” codzienne operacje, niezależnie od działalności. Technologia SoftWash jest wynikiem kilkunastoletniego doświadczenia firm z USA, a stosowane w procesie środki do czyszczenia i ochrony przed ponownym zanieczyszczeniem są opatentowane i niedostępne w handlu.

Czyszczenie elewacji budynku samemu jest prawie niemożliwe, szczególnie jeśli Twój budynek składa się z kilku kondygnacji. Jednym z głównych powodów, dla których warto zatrudnić firmę taką jak Activos - zajmującą się czyszczeniem elewacji, jest zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających w obszarze i wokół niego. Jako profesjonalna firma sprzątająca dysponujemy całym sprzętem, doświadczeniem i umiejętnościami niezbędnym do zapewnienia, że praca jest całkowicie bezpieczna. Oprócz bezpieczeństwa należy wziąć pod uwagę niezawodność i jakość. Wykonujemy profesjonalne usługi czyszczenia elewacji, które zapewnią, że fasada zostanie wyczyszczona na wysokim poziomie przez zespół, który rozumie i ma doświadczenie w czyszczeniu elewacji.

Bardzo efektywnie czyścimy strukturę z zanieczyszczeń atmosferycznych, wykwitów wapiennych, solnych, glonów itp. Po wielu latach renowacji fascynujących elewacji zdajemy sobie sprawę, że oprócz czyszczenia budynku konieczne jest jego zabezpieczenie w celu zmaksymalizowania inwestycji. Po oczyszczeniu elewacji proponujemy impregnacje specjalistycznymi produktami zabezpieczającymi przed brudem, czynnikami atmosferycznymi, anty-graffiti (widoczne i niewidoczne) oraz malowanie struktury farbami firmy sto  oraz caparol.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Chętnie doradzimy - wybierz dogodną formą kontaktu
biuro@activos.pl